Bocianki w Ekoparku

18 czerwca 2021

Pogoda sprzyja, więc Bocianki zachęcone ostatnim spacerem postanowiły i dziś wybrać się poza teren przedszkolnego placu zabaw. Ciocie zabrały przedszkolaki do pobliskiego Ekoparku. Dzieciaki szalały na tamtejszym placu zabaw, wróciły niesłychanie zmęczone, ale nieziemsko szczęśliwe ????

Aktualności

POLEĆ NAS

POLEĆ NAS

Jeżeli dzięki Państwa poleceniu do przedszkola zapisze się kolejne dziecko i nowi rodzice wskażą Państwa jako polecających, to będziecie mogli skorzystać z obniżenia czesnego o 50% za 2 następujące po sobie miesiące, jeśli nowo zapisane dziecko będzie uczęszczało do...

Zakończenia roku

Zakończenia roku

W minionych tygodniach w naszym przedszkolu odbyły się uroczyste zakończenia roku. Wszystkie grupy przygotowały krótkie przedstawienia, w których oficjalnie powitały wakacje. Życzymy wszystkim udanego, bezpiecznego wypoczynku, ze słońcem i uśmiechem. Szalonych...