Poleć nas!!!

1 lutego 2022

W związku z licznymi zapytaniami wracamy do bardzo lubianej przez Państwa akcji “Poleć nas”. Zasady się nie zmieniły. Jeżeli dzięki Państwa poleceniu do Przedszkola zapisze się kolejne dziecko i nowi rodzice wskażą Państwa jako polecających, to będziecie mogli skorzystać z obniżenia czesnego o 50% za 2 następujące po sobie miesiące, jeśli nowo zapisane dziecko będzie uczęszczało do nas minimum 2 miesiące. Promocja trwa do końca marca! Zapraszamy.

Aktualności

Ostatnie miejsca w Klubie Malucha!

UWAGA RODZICE!  W naszym Klubie Malucha zostało tylko kilka wolnych miejsc! Jeśli chcecie, aby Wasze pociechy zaczęły przygodę z Tralala, serdecznie zapraszamy!

Zakończenia roku

Zakończenia roku

W minionych tygodniach w naszym przedszkolu odbyły się uroczyste zakończenia roku. Wszystkie grupy przygotowały krótkie przedstawienia, w których oficjalnie powitały wakacje. Życzymy wszystkim udanego, bezpiecznego wypoczynku, ze słońcem i uśmiechem. Szalonych...

Bocianki w Ekoparku

Bocianki w Ekoparku

Pogoda sprzyja, więc Bocianki zachęcone ostatnim spacerem postanowiły i dziś wybrać się poza teren przedszkolnego placu zabaw. Ciocie zabrały przedszkolaki do pobliskiego Ekoparku. Dzieciaki szalały na tamtejszym placu zabaw, wróciły niesłychanie zmęczone, ale...